Lotos Beauty

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

-

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Lužánecká 1885/4A, Brno, 602 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 5 hodnocení zákazníků

jsem spokojená

mišena, 12.01.2015

Jako za mě velká spokojenost, chodím k Lucce Neudeckerové na melír a stříhání a musím říct, že odvádí precizní práci....takový melír jsem od nikoho neměla. Ceny jsou podle mě úměrné. Nevím ke komu chodí zbytek, nebo zda k jiným zákazníkům má Lucka jiný přístup, ale jak říkám, já byla mile překvapená, obzvlášt když jsem ji objevila přes voucher....:)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Zklamání

Ivetta, 01.12.2014

Když jsem poprvé šla konkrétně k paní Lucii, byla jsem nadšená. Při druhé návštěvě nadšení opadlo- stokrát poukázala na mé jemné vlasy a celou dobu je s kolegyní výsměšně komentovala Služby opět provedeny dobře, ale čas se zkrátil na polovinu. Při třetí návštěvě už naprostá pasivita. Vrcholem všeho bylo, když jsem se týden před objednaným termínem chtěla omluvit, že nepřijdu . Paní Lucie mi položila naštvaně telefon. V tomto kadeřnictví už mě nikdy nikdo neuvidí.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

spise prumer

lenka1, 15.03.2014

Kadernice je sice zkusena a sikovna, postradala jsem vsak u ni aktivnejsi pristup, nebo schopnost navrhnout i neco z jeji strany. Ohledne noveho strihu jsem vzdy neduverciva a potrebuju videt ze kadernice vi co chce delat a ne ze ceka jen na muj povel a pokyny jak to ma vypadat. Chybela tomu fantazie :) A take by nezaskodilo kdyby mene prozivala me znicene konecky, nebyla prvni ani posledni kadernice ktera je videla ale zadna z nich mi to nemusela 5krat zopakovat jak to mam strasny. Jinak jsem byla spokojena, jen to nestalo za ty prachy :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukání

Velmi spokojny

drfaka, 30.10.2013

S mojim ucesom som velmi spokojny, aj ked ta cena bola trocha vyssia ako v obycajnom kadernictve. Personal je velmi pekny a mily, do tohoto kadernictva sa urcite vratim.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytí

Lotos Beauty

deni18, 01.07.2013

Než jsem přišla do tohoto kadeřnictví, tak jsem si dlouhou dobu barvila vlasy sama doma. Mám dlouhé vlasy, takže to pro mne bylo levnější. Po určité době byly vlasy vysušené a hlavně flekaté. Kadeřnice se o mé vlasy postarala, sjednotila barvu a poradila. Navštěvuji je už přes rok a jsem nadmíru spokojená. Pokud chcete mít vlasy krásné a zdravé vřele doporučuji. Ceny nejsou nejlevnější, ale stojí to za to. Obě dámy ví, co dělají.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace