KLIER

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 125 Kč

325 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Rudná 114, Ostrava-jih, 700 30

klier@klier.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 15 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 24.03.2023

24.3.2023 v Brně ve Vankovce cca 13:20 jsem si nechala u slecny ostrihat undercut, nabidla mi vodu, byla velice mila a pratelska, urcite se vratim za tak prijemnym clovekem, diky !

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

110 Kč


Provedené služby: střih

Maximalni spokojenost s kadeřnicí

Olivier, 25.10.2022

Nechal jsem ostříhat 6ti leteho syna, paní/slečna kadeřnice měla profesionální přístup, suprovně komunikovala se synem, tomu se to náramně líbilo a měl po celou dobu usmev na tváři a k tomu s výsledkem stříhání jsme byli oba moc spokojeni. Doufám, že i příště budeme mít na Natalii štěstí a doporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

310 Kč

Jméno kadeřníka: Natálie

Provedené služby: střih

Stříhání a následná pece

Ověřený uživatel, 06.10.2022

Dobrý den, chci velmi poděkovat kadernikovi, který mě strihal a věnoval se s citem mým vlasům. Vzhledem k tomu, že mám velmi jemné vlasy, uvědomil si celou situaci a ihned zareagoval jak střihem tak následnou péči. Neudělal ani jeden střih nůžkami s kterým bych nesouhlasila. Velmi empaticky a vnímavý člověk. Skvěle jsem si i povykladala, ani bych nevěřila, že takhle s někým koho neznám můžu... Doporučuji. Cena běžná, když jdete ke kadernikovi jinde. Urcite prijdu zas, ale pouze za ním a ráda si počkám.Děkuji. OC Malenovice.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Bohužel nevim

Provedené služby: střihfoukání

Stříhání vlasů

mrazkova_ani, 09.05.2022

Paní od začátku byla docela nepříjemná a neochutná. Ukázala jsem ji sestřih, který jsem si přála a ostříhala to jinak, docela dost podle sebe. Řekla, že mi vlasy nemůže nabarvit, protože mi není 16, to mě dost zamrzelo. Tak nakonec jsem ji řekla, že vlasy chci po uši, a nakonec je mám pod bradu. Sestřih se mi sice líbí, ale je delší než jsem chtěla. Doporučuju pokud jste smíření s tím že to nemusí vyjít podle vašich představ :| sestřih mě stál 450kč, což je docela dobrá cena mám pocit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč


Provedené služby: střihmytífoukání

Barvení NC Eden

slečna19let, 15.04.2022

Musím říct, že s horším přístupem jsem se nesetkala. Slečna mě barvila, barva špatně chytala už při aplikaci a rozhodně jsem neodešla s plně sytou barvou. Slečna mi naúčtovala kromě barvení i kerastase obřad, který jsem vůbec nepožadovala a bohužel si naúčtování navíc všimla až doma z účtenky. Při placení jsem málem omdlela protože si řekli o 2.400 Kč, což mi za barvení v nákupním centru přijde tristní. Barva se navíc po 4 umytích kompletně vymyla. Při reklamaci jsem od vedoucí prodejny vyslechla argument, že barva vždy lehce zesvětlí, že jdu pozdě (po 14 dnech) a že jsem nezakoupila jejich pečující kosmetiku a mohu si za to sama. Že se moc omlouvá, neví proč k výsledku došlo a drží palce.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 400 Kč

Jméno kadeřníka: Nevím

Provedené služby: barvení

OC Futurum Ostrava

Effi, 16.03.2022

Byla jsem naprosto spokojená... Paní Zuzanka je skvělá kadeřnice již jsem byla u ní podruhé, pokaždé mi zvládla upravit vlasy přesně podle mé představy... Dokonce i po zpackaném střihu jiného kadeřnictví. Cena rozumná a ještě mi doporučila skvělou Vlasovou kosmetiku... Škoda jen,že se nelze objednat ale zase na druhou stranu vždycky bude člověk obsloužen s někdy si prostě počká

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 300 Kč

Jméno kadeřníka: Zuzana

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Alena45, 10.10.2021

Dražší, ale nečekáte. Otevřeno i víkendy. Slečna mi zkazila účes, nejsem spokojená.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

640 Kč


Provedené služby: střihmytífoukání

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace