Hair Institute

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 093 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vinohradská 29/93

Info@hair-institute.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí8:008:00
Úterý8:008:00
Středa8:008:00
Čtvrtek8:008:00
Pátek8:008:00
Sobota8:008:00
Neděle8:008:00
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 8 hodnocení zákazníků

Konečně profesionální kadeřnice v Olomouci

Ověřený uživatel, 13.09.2017

Léta jsem hledala kadeřnici, která by si poradila s mými vlasy a během barvení, upravování a stříhání mi je neničila. Cca pře rokem se mi to podařilo. Objevila jsem Marťu Výbornou a její Hair studio a stala se její stálou zákaznicí. Nejprofesionálnější přístup, který znám. Marťa ví co dělá a je velmi příjemná a milá. Kéž by takové služby poskytovali všichni. A jen tak pro informaci: hodnocení od uživatele Jarushenka je fake(falešné). Proč? 17.8. se nechala ostříhat u Marti a hned za 13 dní se nechala znovu ostříhat v Salonu Elle u paní Ivy Navrátilové, která do nedávna u Marti pracovala. Marťu v hodnocení lživě zkritizovala a paní Ivě N. udělila nebeskou pochvalu. To je ale náhodička.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Martina Výborná

Provedené služby: střihmytífoukáníbarvenímasážmaska

Skvělé kadeřnictví

mariehop, 13.09.2017

Velmi pěkné a přátelské prostředí a hlavně ochota. Vždy jsem s účesem moc spokojená a hlavně s barvením. Používají skvělou prirodni kosmetiku Kevin Murphy, která neničí vlasy a barva mi dýl vydrží. Slečna Čermáková je moc šikovná, vždy mi vyhoví ve všech mých výmyslech, pokazde odcházím maximálně spokojená:-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lenka Čermáková

Profesionální a milý přístup, skvělá práce

Ověřený uživatel, 13.09.2017

Navštívila jsem spousty kadeřnictví, některá se tvářila profesionálně víc, některá míň, ale až tady jsem se setkala opravdu s profesionalitou, jakou jsem si představovala. Milé, neustále usměvavé a komunikativní slečny, skvělé, útulné, čisté a světlé prostředí. Kvalitní a voňavá vlasová kosmetika. Nikdy nevím, co na hlavě chci a tady to za mě vždy slečna kadeřnice vymyslí a já jsem nadšená. Ať už se jedná o střih, melír nebo nějaký barevný experiment. Kadeřnictví na 100 % doporučuji, protože tady si jde tu návštěvu opravdu užít.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lenka

Provedené služby: střihmelírbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 07.09.2017

Do kadernictva chodim pravidelne. Martina je perfektna kadernicka. Konecne mam krasne zdrave vlasy, vyborny strih a k tomu ako bonus mi krasne vonaju. Obe kadernicky su velmi mile. Pobyt v tomto krasnom kadernicve je prijemnym relaxom a vytrhnutim z dennej rutiny. Salon moc doporucujem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Martina

Provedené služby: střihfoukáníbarvení

Profesionalita,ale..

Jarushenka, 17.08.2017

Taky jsem byla u slecny Martiny a zas tolik me nazaujala. Ano,byla profesionální co se strihani tyce, ale jednani se zákazníkem bylo na dost bidne urovni. V podstate vam pomluvi co mate na hlave a pak to teda jakoze zachrani..ale celkove mi byla nesympaticka, odtazita. A taky dost tahala za vlasy, pichla hřebenem..bylo mi to neprijemne. Strih samozrejme bezvadný, ale asi mi to za to nestoji. Kosmetika dobra i kdyz dost draha. Znovu se tam nechystam.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Martina

Naprostá spokojenost

Ověřený uživatel, 07.04.2017

Byla jsem velmi spokojená, kadeřnice Martina je velká profesionálka. Doporučuji. Stáňa

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Martina

Super

Ověřený uživatel, 30.01.2017

Nabídku kadeřnického salónu jsem viděla na slevovém portálu, kde jsem si zakoupila voucher (střih a kúra). Byla jsem nadšená, kadeřnice mi provedla diagnostiku kvality vlasů, doporučila správný střih, péči, foukání a úpravu nového účesu. Aplikovala mi vlasovou kúru, ze které jsem byla opravdu nadšená. Hlavně i z těch šamponů, které krásně voní. Nakonec jsem si šampon i kondicionér zakoupila a pro mě to jsou nejlepší výrobky, které jsem kdy měla. Jediné negativum jsou ceny....

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

599 Kč

Jméno kadeřníka: Martina

Provedené služby: střihmytímaska

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace