Goldenhair Salon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 241 Kč

405 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

777 89 60 90

goldenhair@email.cz

Pondělí8:0020:00
Úterý8:0020:00
Středa8:0020:00
Čtvrtek8:0020:00
Pátek8:0020:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Pracujeme s profesionální kosmetikou Matrix, Fanola Italy, L´oreal professionnel a Revlon o víkendu otevřeno po domluvě
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 242 hodnocení zákazníků

Znicene vlasy

Klientka91, 15.05.2019

Reaguji na Vaši odpověď. Dopředu jsem pochopitelně nebyla varována, že barvení nedopadne dobře. Mám foto Vaši práce, dala bych ho zde, kdyby byla možnost... Aby se objektivně mohla posoudit profesionalita barvení, popř kvalita barev.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Zničené vlasy

Klientka91, 14.05.2019

Chtěla jsem obarvit na blond. Výsledek byl nenositelný- žlutá barva a fleky. Úroveň jak domácí barvení barvou z drogerie. Kdybych se neozvala, že to není v pořádku, poslala by mě kadeřnice s tou hrůzou na hlavě domů. Dala mi tedy následně jinou blond barvu. Žluté odstíny se tim částečně potlačily, nicméně mně dvě barvy v jeden den zničily totálně vlasy. Byla mi sice nabidnuta regenerace vlasů zdarma, ale s tím, že si musím zaplatit foukání za 430 Kč sama... Tento salón už nenavštívím a nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: barvení
Odpověď kadeřnictví
Dobrý den paní Zámecká, vašim požadavkům jsme vycházeli maximálně vstříc na všechny postupy i výsledky jste byla PŘEDEM NĚKOLIKRÁT UPOZORNĚNA a souhlasila jste s tímto.
I přes veškerá upozornění jste si stála za tím, že barvu chcete. Po vaší nespokojenosti jsme vám zdarma nabídli přebarvení vzhledem k tomu, že jste měla vlasy odbarvené již z jiného kadeřnictví ( a taky s Vaší nespokojeností) jsme očekávali další nespokojenost proto jsme vám zdarma nabídli rekonstrukci vlasů v hodnotě 550 Kč( kde jste si mohla zaplatit jen foukanou)Ale určitě nenabízíme naše služby zdarma.
Za profesionalitu kadeřnic v salonu ručím, pracujeme s kvalitním profesionálním materiálem . Pokud někde uděláme chybu tak ji uznáme, ve Vašem případě jsme si jistí, že jsme odvedli profesionální práci, nepochybili jsme a mrzí nás Vaše nespokojenost, za recenzi děkujeme. Vedoucí Salonu Goldenhair.

Perfektné služby za skvelé ceny

Ověřený uživatel, 27.04.2019

Dlho som sa nevedela rozhodnúť kam v Brne na vlasy až som dostala odporúčanie na tento salón a musím povedať, že takáto spokojná som od kaderníka ešte nikdy nešla!! Slečna Kristýnka odviedla tak skvelú prácu, že som svoje vlasy vôbec nespoznala! Určite to neskončí len pri jednej návšteve :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Lucka je skvělá

Ověřený uživatel, 11.04.2019

Lucii a salon jsem si našla na internetu podle recenzí. Účes jsem potřebovala doupravit po předchozím stříhání jiné kadeřnice. Lucka byla skvělá a rozhodla jsem se , že si ji nechám

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Lucie Hrdličková

Provedené služby: střihmytíbarvení

Nadpis nebyl vyplněn

Ověřený uživatel, 09.04.2019

Na doporučení kamarádky, která do salonu dochází ke kadeřnici Lucii jsem i já navštívila a využila kadeřnické služby. Líbil se mi přístup kadeřnice ,bedlivě si mně vyslechla a držela se mých požadavků.Jsem velmi spokojená Těším se na další návštěvu

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 570 Kč

Jméno kadeřníka: Lucie

Provedené služby: střihmelírfoukání

Příjemné prostredi

Snehurka, 08.04.2019

Byla jsem zde poprvé a jsem nadšená. Byla jsem rozhodnuta na velkou změnu kadeřnice Terezka mě poradila. A s účesem jsem velice spokojená. Poradila mě i jak dál se starat o vlasy. Poprvé jsem i byla na kosmetice. Všem můžu jen doporucit

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

2 000 Kč

Jméno kadeřníka: Terezka

Provedené služby: střihmelírmytípřeliv

Velmi doporučuji

PetraHu, 27.03.2019

Toto kadeřnictví můžu vřele doporučit a také vždy doporučuji všem známým. Dlouho jsem v Brně hledala kadeřnictví, kde bych byla spokojená, ale většinou to dopadlo pouze jednou návštěvou. Potom jsem se na doporučení objednala k Terce, kam chodím již několik let hlavně kvůli citlivému přístupu a vždy perfektnímu výsledku. Terka vše vysvětlí, poradí a v závěru jsou vlasy zdravé, přirozené a výsledek je ještě lepší než očekávám!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 300 Kč

Jméno kadeřníka: Tereza Formánková

Provedené služby: střihmelírfoukání
Jít na stránku:

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace