Salon U Vlásku

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 025 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidat hodnocení

Ot. Ševčíka 30, Brno-Židenice, 636 00

Není k dispoziciProč zde některé údaje nejsou

info@uvlasku.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 5 hodnocení zákazníků

Naprostá spokojenost

PavlínaP,

Moje první návštěva v tomto kadeřnictví. Hezké, příjemné, útulné prostředí. Kadeřnice úžasná! Pečlivá, precizní, empatická. Spojení profesionality s přirozeným citem pro barvu a střih a současně respektování přání zákazníka. Naprostá spokojenost s použitou barvou a ostatní vlasovou kosmetikou. Perfektní střih a vyfoukání mých vlnitých vlasů. Navíc rada, jak se o vlasy starat a jak je upravit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Ilona

Provedené služby: střihfoukáníbarvenímasáž

Super

EvaD,

Několik let jsem chodila ke Gábině, která taky v tomto salonu pracuje a byla jsem s ní spokojená. Ale odešla na mateřskou, tak jsem zkusila novou junior kadeřnici Janu. Byla jsem moc spokojená s osobním přístupem, konzultace barvy, provedení. Stříhat jsem nepotřebovala, ale moc jsem byla spokojená i s foukáním. Paráda :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 150 Kč

Jméno kadeřníka: Jana junior

Provedené služby: melírfoukání

Za mě TOP!!!!!

Mihu,

Za mě TOP!!!!! Absolvovala jsem u Janušky Jun Šrámkové vlasovou kůru a lehký sestřih a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Lidský přístup citlivě skloubený s profesionalitou a navíc příjemná rodinná atmosféra a snaha o maximální vyhovění přání zákazníka!!! Těším se na další setkání, návštěva u Vás mě vždycky pohladí po duši

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana

Provedené služby: střihmaska

No poo Podpora

Terezaa,

Jsem již rok no poo a potřebovala jsem jen ostříhat, byl mi doporučen salon uvlasku. Ze zkušenosti vím ze většinou se mnou mají v kadeřnictví problém ale paní majitelka byla úplně v pohodě a ještě jsem dostala grátis zabal z hermankoveho čaje.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

700 Kč


Provedené služby: střih

S kudrnami sem nee..

Hanula,

Byla to má první a i poslední návštěva.Ačkoli jsem se objednala k majitelce salonu, byla jsem po příchodu předána slečně, která se zřejmě zaučuje (majitelka na ni dohlížela).S barvou jsem byla spokojena, nesvědila,hezký odstín.Ale to,co nastalo při foukání mých přirozeně vlnitých až kudrnatých vlasů - to jsem nezažila za celý svůj život (40 let). Difuzér držela slečna asi poprvé v životě v ruce, vlasy různě natahovala, pak zase mačkala - výsledek děsivý. Majitelka bohužel nezasáhla. Vypadala jse, jako když jsem zrovna zmokla a do toho do mě pustili elektrický proud. Dokonce i manžel, který si jindy nevšimne, to komentoval - no ty vypadáš !!Takže za mě bohužel ne, možná s rovnými vlasy ?

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč


Provedené služby: barvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace