Taťána Haraštová

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

-

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Pěkná 9, Brno, 643 00

kadernictviharastova@seznam.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí13:0019:00
Úterý7:0014:00
Středa13:0019:00
Čtvrtek7:0014:00
Pátek13:0019:00
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Celkem 7 hodnocení zákazníků

Nadpis nebyl vyplněn

Milada, 21.09.2015

spokojenost se vším všudy vždy super výsledek a dokonalost prostě perfektní kadeřnice která nejen poradí,ale na 100% odvede dokonalou práci vřele doporučuji všem.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Taťána Haraštová

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarveníodbarveníspolečenský účessvatební účes

Michaela

Michaela, 01.04.2015

K paní Haraštová jsem se dostala díky mojí sousedce, která za ní jezdí již delší dobu. I já jsem v současnosti již stálou zákaznicí. Používá velmi dobré prostředky a jsem s jejím stříháním i s barvou a radou vždy spokojená. Mám vlasy delší a i tak mi dovede na hlavě vytvořit úžasné věci. Mohu jen doporučit. Byl se mnou i můj muž a byl také spokojený. Nenechá zákazníka odejít jen s tak s nedokončenou prací a pohraje si do detailů. Ceny jsou oproti Brnu taky fajn.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vždy spokojená!

janca999, 25.08.2014

K Táni chodím pravidelně a už delší dobu. Vždy jsem s její prací nadmíru spokojená! Je velmi příjemná a snaží se vyjít všem vstříc. Vždy když si něco vymyslím, tak mi poradí, jak nejlépe dojít k tomu správnému výsledku - ať jde o stříhání, barvení/přeliv, foukání či společenské účesy. Např. dnes jsme jeden zkoušeli a paráda!!! Už se domlouváme na svatebním účesu, který budu potřebovat již za rok. :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střihmytífoukáníspolečenský účespřeliv

néjlepší

Milada, 17.08.2014

super bomba paráda k Táni chodím už moooc dlouho a vždy je to perfektní pokaždé mě ostříhá podle méjch představ a kreativní představu o střihu má na 1* takže vřele doporučuji :)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

příjemná , ochotná ,kreativní ....

MB13, 23.05.2014

S paní Táňou Haraštovou , jsem nesmírrně spolojená ,je to kadeřnice příjemná , ochotná , umí vytvořit pěkné a slušivé účesy , pokud zákazník ví jak si to přeje ,naslochá svým zákazníkům , jsem její dlouholetá zákaznice , přes to že jsme se přestěhovali , tak za ní dojíždím 50 km , po roční odmlce jsem se vrátila ,nenašla jsem kadeřnici , která by splňovala mé požadavky .Doporučila jsem ji svým přátelům známým , kde je spokojenost také na místě . Přeji hezké tvořivé dny .

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

nic moc - spíš to nic

petir12, 07.05.2014

Po návštěvě tohoto kadeřnictví sem se musel jít znovu nechat ostříhat, protože po umytí a usušení to bylo horší, než před ostříháním. Never more.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

Levné a rychlé

Lialav, 20.11.2013

Paní Haraštová je příjemná a zná své řemeslo. V jejím podání je ale třeba mluvit opravdu jen o řemesle, kreativní střih nečekejte. Já i muž máme krátký střih, jak vlasy trochu odrostou, nevypadají nic moc a upravit je dá práci. Jestli ale víte přesně, co chcete, a chcete ušetřit, jste tady správně. Ceny jsou lidové - za nás oba si paní bere 150 korun.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí


Provedené služby: střih

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace