Studio R

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

499 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Vysočanská 83, Praha 9, 190 00

kadernictvi.renata@seznam.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Hair salon Kristýna Beránková

Zubrnická 1, Praha 9, 190 00

Celkem 3 hodnocení zákazníků

Hrůza a děs

Majule, 28.08.2021

Také jsem koupila přes Voucher. Nejdřív jsem se s paní “kadeřnicí” pokoušela spojit přes e-mail a telefon, abych zkonzultovala svoji představu a její schopnosti, nu, nepodařilo se. Následně 30 minut před schůzkou paní “kadeřnice” volala, že nestíhá, ať přijdu o půl hodiny později. Když jsem ji ukázala svou představu, tak se tvářila že není problém, akorát že “protože nemá strojek, vystříhá to nůžkami, což je sice náročnější, ale není to problém“a následně mi střih tak zprasila, že ta má původní představa už ani nyní nejde vytvořit. Na hlavě mám cosi krátkého, zubatého,… Určitě ne a už nikdy ne… Jako lidsky se paní snažila být milá, ale výkon fakt mizerný.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

499 Kč

Jméno kadeřníka: Valentina

Provedené služby: střihbarvení

Kadeřnictví Studio R jsou šmejdi, Varování.

PetraMak, 16.11.2018

Lidičky pryč od tohoto podniku, velmi nedoporučuji. Koupila jsem si poukázku na kadeřnický balíček na slevovým portálu za 499,- a při návštěvě kadeřnictví to byl horor v přímém přenosu. Velká neprofesionalita a lajdáctví, ta ženská, která si říká kadeřnice nevěděla jak stříhat, jak někdo může takhle bezostyšně podnikat v Praze u Václaváku. Druhý den jsem si musela jít vlasy opravit jinam, když to tam ženské viděly, daly mi doporučení nahlásit Studio R na úřad.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

499 Kč

Jméno kadeřníka: Renata

Provedené služby: střih

Pozor na Studio R Ve Smečkách Praha 1 , otřesné!!

Rencica, 14.07.2018

Byla jsem na melír a střihání přes voucher u paní Denisy ze studia R Ve Smečkách, Praha 1. Naprostá nespokojenost, otřesný zážitek, ta paní nemůže mít živnostnák regulérní cestou! Za tím bude nějaký podvod, mám sto chutí někam napsat, ať jim tam vlítnou. Ženská není ani Češka. Střih příšerný,zuby,neznalost kadeřnických postupů, nůžky používala, jakoby je držela poprvé v životě, k breku. S melírem neuměla, musela jsem ji vést a stejně to zpackala. Výsledek jsem ukázala známé, vyučené kadeřnici, byla z toho v šoku. Lidi, nenechte se napálit a tomuto kadeřnictví se vyhněte obloukem, negativní zkušeností s nimi jsem teď našla na najisto.centrum.cz. Studio R je zralé, aby se o něj zajímala média.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

499 Kč

Jméno kadeřníka: bulharka Denisa

Provedené služby: střihmelír

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace