Salon U Vlásku

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 140 Kč

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Ot. Ševčíka 30, Brno-Židenice, 636 00

info@uvlasku.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Salon Galapa

Milady Horákové 23, 602 00

Goldenhair Salon

Minská 8, Brno-Žabovřesky, 616 00

Trendy Hair Fashion

Poštovská 3, Brno-střed, 602 00

Celkem 6 hodnocení zákazníků

Zklamání a zničené vlasy

Ověřený uživatel, 14.06.2018

Do kadeřnictví jsem se na základě doporučení objednala na balayage - moje představa byla zesvětlit odrostlou blond a dát jí studený odstín a s výjímkou zásahů nutných právě pro balayage nijak nezasahovat do mých přirozených odrostů (= 8 měsíců naprostého utrpení), což mi vše kadeřnice odkývala. Ve výsledku jsem odcházela se stejnými žlutými vlasy jako když jsem přišla, odrosty mi kadeřnice pod záminkou sjednocení do chladného tónu odbarvila!!! a já navíc doma s hrůzou zjistila, že nejen že jsou odbarvené, ale navíc házejí oranžové!!! odlesky. Místo vytoužené balayage jsem pak na účtence objevila "kreativní barvení" - bohužel takové bych zvládla doma taky, lépe a bez spálených konečků!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 600 Kč

Jméno kadeřníka: Jana Mach

Provedené služby: barvení

Naprostá spokojenost

PavlínaP, 03.10.2017

Moje první návštěva v tomto kadeřnictví. Hezké, příjemné, útulné prostředí. Kadeřnice úžasná! Pečlivá, precizní, empatická. Spojení profesionality s přirozeným citem pro barvu a střih a současně respektování přání zákazníka. Naprostá spokojenost s použitou barvou a ostatní vlasovou kosmetikou. Perfektní střih a vyfoukání mých vlnitých vlasů. Navíc rada, jak se o vlasy starat a jak je upravit.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 400 Kč

Jméno kadeřníka: Ilona

Provedené služby: střihfoukáníbarvenímasáž

Super

EvaD, 10.08.2017

Několik let jsem chodila ke Gábině, která taky v tomto salonu pracuje a byla jsem s ní spokojená. Ale odešla na mateřskou, tak jsem zkusila novou junior kadeřnici Janu. Byla jsem moc spokojená s osobním přístupem, konzultace barvy, provedení. Stříhat jsem nepotřebovala, ale moc jsem byla spokojená i s foukáním. Paráda :-)

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 150 Kč

Jméno kadeřníka: Jana junior

Provedené služby: melírfoukání

Za mě TOP!!!!!

Mihu, 16.06.2017

Za mě TOP!!!!! Absolvovala jsem u Janušky Jun Šrámkové vlasovou kůru a lehký sestřih a musím říct, že jsem maximálně spokojená. Lidský přístup citlivě skloubený s profesionalitou a navíc příjemná rodinná atmosféra a snaha o maximální vyhovění přání zákazníka!!! Těším se na další setkání, návštěva u Vás mě vždycky pohladí po duši

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Jana

Provedené služby: střihmaska

No poo Podpora

Terezaa, 03.06.2017

Jsem již rok no poo a potřebovala jsem jen ostříhat, byl mi doporučen salon uvlasku. Ze zkušenosti vím ze většinou se mnou mají v kadeřnictví problém ale paní majitelka byla úplně v pohodě a ještě jsem dostala grátis zabal z hermankoveho čaje.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

700 Kč


Provedené služby: střih

S kudrnami sem nee..

Hanula, 23.02.2017

Byla to má první a i poslední návštěva.Ačkoli jsem se objednala k majitelce salonu, byla jsem po příchodu předána slečně, která se zřejmě zaučuje (majitelka na ni dohlížela).S barvou jsem byla spokojena, nesvědila,hezký odstín.Ale to,co nastalo při foukání mých přirozeně vlnitých až kudrnatých vlasů - to jsem nezažila za celý svůj život (40 let). Difuzér držela slečna asi poprvé v životě v ruce, vlasy různě natahovala, pak zase mačkala - výsledek děsivý. Majitelka bohužel nezasáhla. Vypadala jse, jako když jsem zrovna zmokla a do toho do mě pustili elektrický proud. Dokonce i manžel, který si jindy nevšimne, to komentoval - no ty vypadáš !!Takže za mě bohužel ne, možná s rovnými vlasy ?

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

850 Kč


Provedené služby: barvení

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace