Misa hair

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

-

-

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

V Předpolí 30, Praha 10, 100 00

Není k dispozici

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Hairborn

Vodičkova 31, Praha, 110 00

Em-Hair

Štefánikova 51, Praha 5, 150 00

Em-Hair

Lidická 6, Praha 5, 150 00

Celkem 5 hodnocení zákazníků

Arogantní kadeřnice

Ověřený uživatel, 24.04.2018

Kadeřnice mi byla doporučena známý, který ji vychvaloval do nebes, tak jsem plná očekávání se těšila, ale jakmile došlo k objednání, tak slečna/paní,mi potvrdila termín, když jsem si pro jistotu, ještě v den, kdy měl být střih proveden ujistila o tom, zda naše domluva platí, tak mi napsala, že má termín plný a neni možné, neskutečná osoba. Rozhodně nedoporučuju.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Michala

Královna arogance

Tea, 24.07.2017

Bohužel i já potvrzuji předchozí recenze. První termín zrušen kvůli údajné nemoci dcery, druhý termín zrušen z důvodu odstávky vody o které jí nikdo neřekl předem. Po přečtení recenzí jsem pátrala a samozřejmě na adrese provozovny odstávka ani havárie vody hlášená nebyla. Sama nabídla že mi pošle náhradní termín ale tím to skončilo. Na zprávy nereaguje náhradní termín nenabídla.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

never more

pola, 12.12.2016

Tak bohužel, zažil jsem stejnou zkušenost. Termín mi byl zrušen, když jsem již byl a cestě, v omluvné sms kadeřnice nabídla náhradní termín o pár dní později. Co je ale vrchol, ani náhradní termín z její strany nebyl dodržen a já stál před zavřeným kadeřnictvím jako blbec a na telefon kadeřnice nereagovala. Takový přístup budiž varováním pro ostatní, já se raději půjdu ostříhat jinam bez rizika, že se to neuskuteční.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Imaginární kadernictvi

Blueberry, 15.08.2016

Mám téměř totožnou zkušenost jako předchozí recenzent s tím rozdílem, že mě slečna o zrušeném termínu nedala ani vědět, poté nezvedala telefon. Nejsme jediní dva, podobné zvěsti o neprofesionalitě jsem slyšela z několika stran, bohužel až poté, co jsem vyzkoušela hultvátství, aroganci, nebo snad nevychovanost této kadeřnice na vlastní kůži. Takže určitě NEDOPORUČUJI!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Jméno kadeřníka: Michaela

Arogantni obsluha

Grupi, 24.05.2016

Podle hodin na dverich se vubec neorientujte, vubec neodpovidaji realite a pani kadernice je na miste jen dle sveho uvazeni. Navic objednat se je sazka do loterie, 2hod pred terminem termin zrusen s duvodem ze me nestiha. Dalsi komunikace bez reakce. Pote co jsem si nasel jiny barber shop, jsem ji slusne napsal, ze dalsi termin uz dojednavat nebudeme a ze ji bohuzel s timto pristupem nemohu doporucit. Odpovedi bylo, ze ma takovy zastup lidi, ze nejake moje doporuceni nepotrebuje.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace