Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 76 - 90 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Anna

Banskobystrická 185, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, 621 00

"Paní kadeřnice mi vyhověla v termínu mimo pracovní dobu a mile mě překvapila s účesem, který mi vykouzlila. D...  Číst dále"

Lenka Pavlíková

Holásecká 31, Brno-Tuřany, 620 00

"Paní kadeřnice velice milá,rychlá,příjemná cena.celkově jsem moc spokojená,ráda se zase vrátím.Doporučila mi k...  Číst dále"

Petra Kinzlová

Jugoslávská 35, Brno-sever, 613 00

"Chodím za paní Kinzlovou už léta a vždy odvede svou práci precizně, nelze jí cokoliv vyčíst. Víc takových lidí...  Číst dále"

Marcela Charvátová, salon New face

Pekařská 16, Brno-střed, 602 00

"Paní Marcelu rozhodně mohu doporučit. Je velmi šikovná, skvěle rozumí barvám, umí člověka perfektně odhadnout....  Číst dále"

Salon One

Husova 6, Brno-střed, 602 00

"Jsem moc ráda že navštěvuji toto kadeřnictví. Holky jsou moc milý, vstřícný, a jejich práce je profesionální. ...  Číst dále"

Wish

Čtvrtě 5, Brno-Nový Lískovec, 634 00

"Byla jsem velmi spokojená. Přístup kadeřnice na jedničku, příjemné prostředí, kvalitní služby za skvělé ceny. ...  Číst dále"

Do Detailu

Úvoz 47, Brno-střed, 602 00

"Bol som tam druhý krát a opäť som veľmi spokojný. Luboš sa vždy vyhráva s detailami a je ochotný poradiť. Stri...  Číst dále"

Janka

Veveří 35, Brno-střed, 602 00

"Kadeřnice Jana byla šikovná,hlavně profesionální přístup. Poradila přesně barvu i střih,který je fajn na údržb...  Číst dále"

Studio Alena

Bzenecká 6, Brno-Vinohrady, 628 00

"K paní Aleně chodíme s dcerou už mnoho let. Dokáže si poradit s mými vlasy a vždy vyhoví mé představě. Jsem mo...  Číst dále"

Jana Přecechtělová

Těsnohlídkova 8, Brno-sever, 613 00

"Nejlepší kadeřnictví po dlouhé době! Přístup paní Jany mě velmi příjemně překvapil, krásná barva i střih a cen...  Číst dále"

Cut Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Velmi prijemne kadernictvi a kadernice.Skvele ceny.Supr jednani a domluva.Mohu jen doporucit."

Veronika Šrámková

Veveří 35, Brno 60200

"Ocitla jsem se prvním rokem v Brně bez nejmenšího tušení, komu své vlasy svěřit. Prohlížela jsem mnoho webovýc...  Číst dále"

Salon Markéta

Riegrova 16, Brno-Královo Pole, 612 00

"v tomto kadeřnictví jsem byla poprvé (a zatím naposled) přes voucher. Byla jsem objednaná, ale musela jsem něj...  Číst dále"

Marie Zástřešková

Pekařská 48, Brno-střed, 602 00

"Příjemná kadeřnice, přijatelná cena, paní ráda poradila objednala mne na druhý den, po práci, spokojený zákazn...  Číst dále"

Ostrihano

Brno-jih, 619 00

"Rychlý a dobrý paní moc nemluví pracuje šikovná a levná vyhověla večerním hodinam"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!