Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 76 - 90 z celkem 456 výsledků
Řadit podle:

Studio Vika

Kounicova 297/38, Brno, 602 00

"Byla jsem na střih a barvu a s výsledkem jsem moc spokojena. Odstín takový, jaký jsem si představovala a střih...  Číst dále"

Sabina Křivánková

Synkova 16, Brno-Líšeň, 628 00

"Kadeřnice Olga je velmi zkušená, ochotná a vždy dokáže poradit, co se týká kvality vlasů tak i střihů. Pečuje ...  Číst dále"

Jana Hrdličková

Libušina tř. 2, Brno, 623 00

"skvela kadernice,s dlouholetou praxi,je i dost levna..o me vlasy pecuje jiz mnoho let,nikdy jsem nebyla nespok...  Číst dále"

Salon LUXURY

Holandská 2, Brno-střed, 639 00

"V salonu jsem byla celkem dvakrát. Příjemná recepční nabídne kávu a vodu. Kadeřnice je nachystaná, takže návšt...  Číst dále"

Best-best vlasové studio Lenky Šebestové

Vinohrady 46, Brno-střed, 639 00

"Střih vždy v pohodě, barvení ne vždy dopadlo podle mých představ (trochu tmavší odstín, barva byla ale aplikov...  Číst dále"

Holičství U Křížku

Merhautova 161, Brno-sever, 613 00

"Slušné základní ostříhání na sucho za přijatelnou, i když postupně se zvyšující cenu. Sice bez objednání, ale...  Číst dále"

CUT & COLOR

Ve Vaňkovce 1, Brno-střed, 602 00

"Stříhání bylo opravdu rychlé, ale slečna mi kolem obličeje prostříhala vlasy tak nešikovně, že na jedné stran...  Číst dále"

Kid & Cut Kometka

Střední 26, Brno-Královo Pole, 602 00

"Jde o kadeřnictví zamerene na deti. Maji i vybaveni, ktere tomu odpovida (hracky, misto kresilek auticko a mot...  Číst dále"

OK Studio

Kobližná 15, Brno-střed, 602 00

"Výsledek stříhání - zase se nemůžu podívat do zrcadla a doufám, že to rychle doroste. Kadeřnice naprosto ignor...  Číst dále"

Studio Kame

Chvalovka 15, Brno-Bystrc, 635 00

"Mela jsem dlouhe vlasy a sem tam melir rozhodne ne extra znicene. Dojela jsem o necelych 10 minut pozdeji. Jel...  Číst dále"

Veronika Bendová

Nopova 92, Brno-Židenice, 615 00

"Co na to říct, zadna hitparada na dnesni dobu. Radeji volte jine kadernictvi."

Kogahaircare

Dobrovského 29, Brno-Královo Pole, 612 00

"Nepříjemný a odměřený personál, výsledek na hlavě - nikdo ani nepoznal, že jsem po melíru, špatný odstín melí...  Číst dále"

Kamil Antoš

Stará osada 15, Brno-Židenice, 615 00

"Kadeřnictví nedoporučuji.Kadeřnice špatně stříhá.Po jejím ostříhání jsem vypadala jako blbeček a musela navští...  Číst dále"

Petra´s Hair Fashion

Nádražní 2a, Brno-střed, 602 00

"Nejhorsi ostrihani, ktere jsem kdy mela, v kombinaci s hrubym a neprofesionalnim chovanim. Moje vlasy stříhala...  Číst dále"

Na Dukelské

Dukelská tř. 86, Brno-sever, 614 00

Zatím bez hodnocení
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!