Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 76 - 90 z celkem 467 výsledků
Řadit podle:

Do Detailu

Úvoz 47, Brno-střed, 602 00

"Bol som tam druhý krát a opäť som veľmi spokojný. Luboš sa vždy vyhráva s detailami a je ochotný poradiť. Stri...  Číst dále"

Janka

Veveří 35, Brno-střed, 602 00

"Kadeřnice Jana byla šikovná,hlavně profesionální přístup. Poradila přesně barvu i střih,který je fajn na údržb...  Číst dále"

Studio Alena

Bzenecká 6, Brno-Vinohrady, 628 00

"K paní Aleně chodíme s dcerou už mnoho let. Dokáže si poradit s mými vlasy a vždy vyhoví mé představě. Jsem mo...  Číst dále"

Jana Přecechtělová

Těsnohlídkova 8, Brno-sever, 613 00

"Nejlepší kadeřnictví po dlouhé době! Přístup paní Jany mě velmi příjemně překvapil, krásná barva i střih a cen...  Číst dále"

Cut Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Velmi prijemne kadernictvi a kadernice.Skvele ceny.Supr jednani a domluva.Mohu jen doporucit."

Veronika Šrámková

Veveří 35, Brno 60200

"Ocitla jsem se prvním rokem v Brně bez nejmenšího tušení, komu své vlasy svěřit. Prohlížela jsem mnoho webovýc...  Číst dále"

Styl Studio Pokorní

Cejl 38, Brno-střed, 602 00

"Super domluva i výsledek. Mohu bez obav doporučit každému."

Salon Markéta

Riegrova 16, Brno-Královo Pole, 612 00

"v tomto kadeřnictví jsem byla poprvé (a zatím naposled) přes voucher. Byla jsem objednaná, ale musela jsem něj...  Číst dále"

Marie Zástřešková

Pekařská 48, Brno-střed, 602 00

"Příjemná kadeřnice, přijatelná cena, paní ráda poradila objednala mne na druhý den, po práci, spokojený zákazn...  Číst dále"

Tereza Peňázová

nám. Karla IV. 5, Brno-Líšeň, 628 00

"Prošla jsem v Brně již více kadeřnictví a nejvíce jsem byla spokojená se službami sl. Peňázové. Dokáže dobře p...  Číst dále"

Ostrihano

Brno-jih, 619 00

"Rychlý a dobrý paní moc nemluví pracuje šikovná a levná vyhověla večerním hodinam"

Studio Vika

Kounicova 297/38, Brno, 602 00

"Byla jsem na střih a barvu a s výsledkem jsem moc spokojena. Odstín takový, jaký jsem si představovala a střih...  Číst dále"

Jana Hrdličková

Libušina tř. 2, Brno, 623 00

"skvela kadernice,s dlouholetou praxi,je i dost levna..o me vlasy pecuje jiz mnoho let,nikdy jsem nebyla nespok...  Číst dále"

Sabina Křivánková

Synkova 16, Brno-Líšeň, 628 00

"paní Martina:chtěla jsem postupné prostříhání....odešla jsem s mikádem,vyfoukala mi hlavu ala helma a nechtěla...  Číst dále"

Salon LUXURY

Holandská 2, Brno-střed, 639 00

"V salonu jsem byla celkem dvakrát. Příjemná recepční nabídne kávu a vodu. Kadeřnice je nachystaná, takže návšt...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!