Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 46 - 60 z celkem 460 výsledků
Řadit podle:

Salon Brychnačová

Hybešova 30, Brno-střed, 602 00

"Byla jsem zde už asi 3x, užasné prostředí,kvalitní práce a profesionálni team. Na jedničku s hvězdičkou. :-) ...  Číst dále"

Hairdresser Dominica

Fryčajova 29, Brno-Maloměřice a Obřany, 614 00

"Skvělé prostředí a jeste skvelejsi kadernice. Dlouho jsem hledala nekoho kdo me udela balejáž s olaplexem, a s...  Číst dále"

Studio Leny

Lidická 23a, Brno-střed, 602 00

"Dnes jsem navštivila salon Lena v Brně na ul. Štefanikova 66, ač po zkušenostech jiných jsem vždy nebyla spoko...  Číst dále"

Cut-Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Potřebovala jsem narychlo učesat na ples. S paní kadeřnicí jsem se 10 dní dopředu domluvila naprosto bez probl...  Číst dále"

HAIRSALON - AN Styl

Londýnské nám. 6, Brno-střed, 639 00

"Dlouho jsem hledal náhradu za mého původního kadeřníka, až jsem objevil tento schovaný klenot :) Slečna je vel...  Číst dále"

Ambra

Bednaříkova 1b, Brno-Líšeň, 628 00

"Vše OK ."

Studio LUNA - Gabriela Jurčíková

Chládkova 16, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Velmi milý přístup, perfektní barva, krásný střih."

Lenka Kameníková

Šimáčkova 1, Brno-Líšeň, 628 00

"Velmi šikovná a příjemná kadeřnice kadeřnice. Vždy jsem byla moc spokojená."

N-STUDIO

Sadovského 8, Brno-Královo Pole, 612 00

"Výborná a milá kadeřnice. Paní je velice ochotná. Rozumné ceny."

NIKA Marie Satková

Molákova 5, Brno-Líšeň, 628 00

"Paní Satková je velice rychlá kadeřnice. Vždy jsem spokojena s výsledkem. Navíc ceny má dle mého názoru velmi ...  Číst dále"

Nail Expert

Josefská 25, Brno-střed, 602 00

"Chodím sem stále a stále jsem maximálně spokojená...Navíc všechny kadeřnice jsou mezi sebou tak přátelské, že ...  Číst dále"

A Studio - Marta Maradová

Hybešova 61, Brno-střed, 602 00

"Hledala jsem po Brně relativně levné kadeřnictví s kvalitními službami a to se mi podařilo. Barvila jsem si vl...  Číst dále"

Andrea Zdubová

Hrnčířská 15, Brno-střed, 602 00

"potreboval jsem jednoduche ostrihani strojkem, tohle bylo prvni ze ctyr kadernictvi, kde me z ulice vubec vzal...  Číst dále"

Salon Iveta

Velkopavlovická 25, Brno-Vinohrady, 628 00

"Odcházela jsem nadmíru spokojená. Kadeřnice má příjemný a profesionální přístup, jde vidět, že své práci rozum...  Číst dále"

Studio Tyché - Šárka Plachá

Merhautova 224, Brno-sever, 613 00

"Přišla jsem s přáním, bylo splněno na výbornou. Doporučuji !!"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!