Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 46 - 60 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Studio Vika

Kounicova 297/38, Brno, 602 00

"S návštěvou jsem velice spokojená, rozhodně toto kadeřnictví doporučuji. Paní Beličková je hodně příjemná a mi...  Číst dále"

Salón Kočka

nám. Karla IV. 5, Brno-Líšeň, 628 00

"Od prvni minuty upozornuji paní Mirku Vráblíkovou ze salonu Kočka Brno líšen - ofinu nestrihat vubec, nebo vel...  Číst dále"

Relax Beauty

Palackého tř. 3048/124, Brno-Královo Pole, 612 00

"Kadeřnictví pěkné, ale dříve bylo lepší, kadeřnice nová, na barvu chodím stále stejnou a tak na ni se nedá nic...  Číst dále"

Luigi Studio

Minská 18, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Maximální spokojenost mohu jen doporucit objednana u majitele Luďka"

Ivett

Hrnčířská 9, Brno-střed, 602 00 (studio Radky Sobotkové)

"Kadernici Ivett doporucuji. Je sikovna a rozumi sve praci. Je tezke udelat krasnou blond a Ivett se to povedlo...  Číst dále"

Kateřina Jungová

Jihomoravské nám. 1, Brno-Slatina, 627 00

"Až si váš muž doma bude chválit masáž zeptejte se ho jestli si nespletla hlavu a jinou část těla. Velmi neprof...  Číst dále"

DIVA - hair & style studio

Čajkovského 1, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Doporučuji, velký výběr v barev a vlasů k prodloužení "

Kid & Cut Kometka

Střední 26, Brno-Královo Pole, 602 00

"Rozhodne mohu doporučit. Paní kadernice Klára, si se synem, který není zrovna spolupracujícím dítětem bravurn...  Číst dále"

KLIER

Ve Vaňkovce 1, Brno-střed, 602 00

"Zatím jsem byl dvakrát. V obou případech bez čekání a stejný styl. Mytí, střih, masáž hlavy. Prostředí je čist...  Číst dále"

Louislovelo.cz

Mečová 8, Brno-střed, 602 00

"Poničené vlasy, zkrepatěné, ombré nepovedené. Celou dobu mi nanášela barvu v umývací míse v záklonu! Kdybych s...  Číst dále"

Studio Aesculap

Gajdošova 7, Brno-Židenice, 615 00

"Chodim do kadernictvi nekolik let a mohu jen doporucit. Jsem velice spokojena, jak se strihem, melirem tak i s...  Číst dále"

Kleopatra

Merhautova 113, Brno, 613 00

"K paní Kazíkové chodím už léta. Umí skvěle stříhat a důležité, že si člověk umí vlasy upravit i doma. Poradí s...  Číst dále"

Art of cut

Hlinky 277/29, Brno, 603 00

"Tento krásný salon vlastní (a pracuje v něm) Kateřina Kachlíková, naprosto dokáže odkadnout člověka, nebojí se...  Číst dále"

Studio Leny

Lidická 23a, Brno-střed, 602 00

"Dnes jsem navštivila salon Lena v Brně na ul. Štefanikova 66, ač po zkušenostech jiných jsem vždy nebyla spoko...  Číst dále"

Cut-Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Potřebovala jsem narychlo učesat na ples. S paní kadeřnicí jsem se 10 dní dopředu domluvila naprosto bez probl...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!