Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 91 - 105 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Studio Alena

Bzenecká 6, Brno-Vinohrady, 628 00

"K paní Aleně chodíme s dcerou už mnoho let. Dokáže si poradit s mými vlasy a vždy vyhoví mé představě. Jsem mo...  Číst dále"

Jana Přecechtělová

Těsnohlídkova 8, Brno-sever, 613 00

"Nejlepší kadeřnictví po dlouhé době! Přístup paní Jany mě velmi příjemně překvapil, krásná barva i střih a cen...  Číst dále"

Cut Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Velmi prijemne kadernictvi a kadernice.Skvele ceny.Supr jednani a domluva.Mohu jen doporucit."

Veronika Šrámková

Veveří 35, Brno 60200

"Ocitla jsem se prvním rokem v Brně bez nejmenšího tušení, komu své vlasy svěřit. Prohlížela jsem mnoho webovýc...  Číst dále"

Salon Markéta

Riegrova 16, Brno-Královo Pole, 612 00

"v tomto kadeřnictví jsem byla poprvé (a zatím naposled) přes voucher. Byla jsem objednaná, ale musela jsem něj...  Číst dále"

Marie Zástřešková

Pekařská 48, Brno-střed, 602 00

"Příjemná kadeřnice, přijatelná cena, paní ráda poradila objednala mne na druhý den, po práci, spokojený zákazn...  Číst dále"

Ostrihano

Brno-jih, 619 00

"Rychlý a dobrý paní moc nemluví pracuje šikovná a levná vyhověla večerním hodinam"

CUT & COLOR

U Dálnice Modřice, 664 42

"Salon není úplně vzhledově nejnovější. Čekala jsem hodinu něž jsem přišla na řadu, ale stálo to za to. Kadeřni...  Číst dále"

Jana Hrdličková

Libušina tř. 2, Brno, 623 00

"skvela kadernice,s dlouholetou praxi,je i dost levna..o me vlasy pecuje jiz mnoho let,nikdy jsem nebyla nespok...  Číst dále"

CUT & COLOR

Ve Vaňkovce 1, Brno-střed, 602 00

"Byla jsem zde pouze jednou s kamarádkou a s tím, že chceme obě ofinu. Dopadlo to u obou strašně. Té své jsem u...  Číst dále"

Salon LUXURY

Holandská 2, Brno-střed, 639 00

"V salonu jsem byla celkem dvakrát. Příjemná recepční nabídne kávu a vodu. Kadeřnice je nachystaná, takže návšt...  Číst dále"

Holičství U Křížku

Merhautova 161, Brno-sever, 613 00

"Slušné základní ostříhání na sucho za přijatelnou, i když postupně se zvyšující cenu. Sice bez objednání, ale...  Číst dále"

Veronika Bendová

Nopova 92, Brno-Židenice, 615 00

"Co na to říct, zadna hitparada na dnesni dobu. Radeji volte jine kadernictvi."

Kogahaircare

Dobrovského 29, Brno-Královo Pole, 612 00

"Nepříjemný a odměřený personál, výsledek na hlavě - nikdo ani nepoznal, že jsem po melíru, špatný odstín melí...  Číst dále"

JaVer

Táborská 41, Brno-Židenice, 615 00

"Přišel jsem tam a řekl paní aby mi to zkrátila pouze o kousek a odešel jsem skoro s holou hlavou"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!