Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 61 - 75 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Studio Kame

Chvalovka 15, Brno-Bystrc, 635 00

"Nejhorší střih, jaký jsem kdy měla. Nezájem o kvalitu vlasů, arogance, moje připomínky p.Pavla ke střihu, kter...  Číst dále"

Studio Aesculap

Gajdošova 7, Brno-Židenice, 615 00

"Chodim do kadernictvi nekolik let a mohu jen doporucit. Jsem velice spokojena, jak se strihem, melirem tak i s...  Číst dále"

Kleopatra

Merhautova 113, Brno, 613 00

"K paní Kazíkové chodím už léta. Umí skvěle stříhat a důležité, že si člověk umí vlasy upravit i doma. Poradí s...  Číst dále"

Art of cut

Hlinky 277/29, Brno, 603 00

"Tento krásný salon vlastní (a pracuje v něm) Kateřina Kachlíková, naprosto dokáže odkadnout člověka, nebojí se...  Číst dále"

A holičství 1905

Údolní 34, Brno-střed, 602 00

"Komfort se snoubí s účelnosti. Příjemné osazenstvo, skvělý přístup, na druhou stranu mě tam nedrželi dvě hodin...  Číst dále"

Studio Leny

Lidická 23a, Brno-střed, 602 00

"Dnes jsem navštivila salon Lena v Brně na ul. Štefanikova 66, ač po zkušenostech jiných jsem vždy nebyla spoko...  Číst dále"

Cut-Cat

Palackého tř. 137, Brno-Královo Pole, 612 00

"Potřebovala jsem narychlo učesat na ples. S paní kadeřnicí jsem se 10 dní dopředu domluvila naprosto bez probl...  Číst dále"

Pavlína Bunová‎

Měřičkova 18, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, 621 00

"Příjemné prostředí, na hlavní ulici a přitom bezproblémové parkování. Stříhání jako asi všude, jen tady to za ...  Číst dále"

HAIRSALON - AN Styl

Londýnské nám. 6, Brno-střed, 639 00

"Dlouho jsem hledal náhradu za mého původního kadeřníka, až jsem objevil tento schovaný klenot :) Slečna je vel...  Číst dále"

Studio LUNA - Gabriela Jurčíková

Chládkova 16, Brno-Žabovřesky, 616 00

"Velmi milý přístup, perfektní barva, krásný střih."

Salon Brychnačová a Zachová

Hybešova 30, Brno-střed, 602 00

"Byla jsem zde už asi 3x, užasné prostředí,kvalitní práce a profesionálni team. Na jedničku s hvězdičkou. :-) ...  Číst dále"

Blanka Rozprimová

Petlákova 10, Brno-Tuřany, 620 00

"Paní Rozprimová je moc milá, pečlivá. Vždy si dá na účesu velmi záležet a takovou hezkou blond a melír jsem od...  Číst dále"

Lenka Kameníková

Šimáčkova 1, Brno-Líšeň, 628 00

"Velmi šikovná a příjemná kadeřnice kadeřnice. Vždy jsem byla moc spokojená."

N-STUDIO

Sadovského 8, Brno-Královo Pole, 612 00

"Výborná a milá kadeřnice. Paní je velice ochotná. Rozumné ceny."

Nail Expert

Josefská 25, Brno-střed, 602 00

"Chodím sem stále a stále jsem maximálně spokojená...Navíc všechny kadeřnice jsou mezi sebou tak přátelské, že ...  Číst dále"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!