Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 31 - 45 z celkem 449 výsledků
Řadit podle:

Saša

Řípská 1518/21a, Brno-Slatina, 627 00

"Paní Saša se velmi zhoršila po přestěhování na Řípskou. Je to tam jak na běžícím pásu, kdy se věnuje dvěma zák...  Číst dále"

KLIER

Vídeňská 89A, Brno-střed, 639 00

"Celou dobbu jsem přemýšlel co jsem slečně udělal nebo jako bych ji obtěžoval.. výsledek katastrofa to i sám by...  Číst dále"

Jiří Procházka

Čápkova 10, Brno-střed, 602 00

"Přísup celkově arogantní, povýšenecký a nespokojený. Pán nepozná ani dost vlnité vlasy, urážlivý komentáře a p...  Číst dále"

Táňa Kmenta

Veselá 4, Brno-střed, 602 00

"Nikdy jsem nezazila tak uzasnou navstevu kadernictvi (a tak vynikajici kavu s tonicem"

Studio Střihnem si

Štefánikova 11, Brno-střed, 602 00

"Jsem v tomto kadeřnictví vždy velmi spokojená. Slečna Petra velmi empaticky porozumí mému přání a na 100% splň...  Číst dále"

Studio Sfinx

Hrnčířská 573/6, Brno, 602 00

"Navštívil jsem salon a jsem velmi spokojen.Práce precizní a navíc rychlá."

Perfect Salon

Palackého tř. 17, Brno-Královo Pole, 612 00

"Dobré ceny a kadeřnice zkušená, hezky mě ostříhala a hlavně chodím na melír, bílý a tady odcházím vždy s bílým...  Číst dále"

Hairdresser Dominica

Fryčajova 29, Brno-Maloměřice a Obřany, 614 00

"Naprosto dokonalé ostříhání, byl jsem v šoku, že takhle mladá slečna, dnes již paní, umí zacházet s nůžkami, j...  Číst dále"

Monyka

Žitná 17, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, 621 00

"Mám opravdu velmi husté vlasy do půli zad a potřebovala jsem napravit nepovedený melír ze salonu Josefína. Dop...  Číst dále"

Salon U Vlásku - Gabriela Hrabcová

Křehlíkova 1450, Brno-Slatina, 627 00

"Ke Gábině chodím už snad 10 let a je to jediná kadeřnice, která mě udělá perfektní vlasy, střih, vyfoukání, ba...  Číst dále"

A Studio - Marta Maradová

Hybešova 61, Brno-střed, 602 00

"Pani Marta me ostrihala a nabarvila velmi peclive, precizne a s ucesem si opravdu vyhrala. Jsem velmi spokojen...  Číst dále"

Hair František

Údolní 25, Brno-střed, 602 00

"super, návštěvuji už roky a jsem zcela spokojen, Frantisek sleduje yrendy,jezdi na školení a má výbornou cenu...  Číst dále"

Studio Cecilie

Kovářská 12

"Práce kadeřnice vynikající i manžel mě pochválil, že jsem udělala změnu "

OK Studio

Kobližná 15, Brno-střed, 602 00

"Kadeřnictví jsem navštívila několikrát, pokaždé jsme měla jinou kadeřnici. Poprvé se mě ujala kadeřnice, která...  Číst dále"

Styl Studio Pokorní

Cejl 38, Brno-střed, 602 00

"Velká spokojenost úžasná komunikace mohu jen doporučit"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!