Recenze kadeřnictví Brno

Zobrazeno 16 - 30 z celkem 467 výsledků
Řadit podle:

LuciŠ

Palackého tř. 120, Brno-Královo Pole, 612 00

"Lucka je velmi komunikativní a příjemná, účes i melír udělala přesně, jak jsem si představovala a cena kolem 9...  Číst dále"

Salon YES VIP

nám. Svobody 15, Brno-střed, 602 00

"Dostala jsem termín celkem rychle, takže jsem ani dlouho nečekala na objednání. Holky jsou šikovné a s vlasy s...  Číst dále"

Studio luna

Chládkova 16, Brno, 616 00

"Paní Gabriela je moc příjemná paní a skvěle jsme si popovídaly, prostředí taky moc příjemné, podle toho jak po...  Číst dále"

Gabriela

Merhautova 1004/134, Brno, 613 00

"Kadeřnice, u které jsem se objednávala byla milá, komunikativní. Ovšem paní/slečna která se mě ujala se mi ani...  Číst dále"

Salon Mia

Palackého tř. 45, Brno, 612 00

"Byla jsem na barvě. Jasně jsem řekla, že nemám ráda červené a zrzavé odlesky. Takže mám totalne oranžovo-hnědo...  Číst dále"

Primaháro

Kšírova 223, Brno-jih, 619 00

"S kadeřnicí jsem velmi spokojená. Ochotně mi poradila s novým účesem, se kterým jsem byla velmi spokojená. Kaž...  Číst dále"

Studio In

Bašty 415/6, Brno, 602 00

"Byla jsem zde na barvě a střihu a musím říct, že i když jsem docela náročná a ne vždy odcházím z kadeřnictví s...  Číst dále"

Taťána Haraštová

Pěkná 9, Brno, 643 00

"spokojenost se vším všudy vždy super výsledek a dokonalost prostě perfektní kadeřnice která nejen poradí,ale n...  Číst dále"

Salon U Vlásku

Ot. Ševčíka 30, Brno-Židenice, 636 00

"Do kadeřnictví jsem se na základě doporučení objednala na balayage - moje představa byla zesvětlit odrostlou b...  Číst dále"

Studio Hairex

Grohova 22, Brno-střed, 602 00

"Navštěvuji salon skoro každý měsíc. Přibližně jednou za půl roku ke kadeřnici a měsíčně na pedikuru a manikuru...  Číst dále"

Saša

Řípská 1518/21a, Brno-Slatina, 627 00

"U paní Šmídové se objednávám pravidelně a nikdy nečekám! Na její práci nemám co vytknout. Jsem moc spokojen. R...  Číst dále"

Viola

Haškova 3, Brno-sever, 638 00

"Veľmi príjemná slečna, prišla som s tým, že chcem "zmenu" a vedela hneď poradiť so strihom aj farbou. Vybrali ...  Číst dále"

Roman Gajdoš

nám. Svobody 9, Brno-střed, 602 00

"skoro nikdy jsem odtud neodešla spokojená, kadeřnice mi to vždy ostříhala úplně jinak, než jsem chtěla, nakone...  Číst dále"

Jiří Procházka

Čápkova 10, Brno-střed, 602 00

"Přísup celkově arogantní, povýšenecký a nespokojený. Pán nepozná ani dost vlnité vlasy, urážlivý komentáře a p...  Číst dále"

Táňa Kmenta

Veselá 4, Brno-střed, 602 00

"Nikdy jsem nezazila tak uzasnou navstevu kadernictvi (a tak vynikajici kavu s tonicem"
Bydlíte v Brně a potřebujete si zajít ke kvalitnímu kadeřníkovi? Hledáte dobrý a levný kadeřnický salon s šikovnou kadeřnicí, které budete důvěřovat? Vítejte na KdoMěStříhá.cz! Vyhledávejte nejlepší kadeřnictví v Brně podle ceny a kvality a především podle recenzí stálých zákaznic brněnských salonů. Připojte se k naší komunitě a popište prostřednictvím recenze zkušenosti s vaší kadeřnicí. Stalo se vám něco, co by se u dobré kadeřnice stávat nemělo? Varujte ostatní! Anebo naopak, byli jste tak spokojeni s účesem, že se o tu radost chcete podělit? Sdílejte s ostatními fotografie vašeho nejlepšího účesu!