Hair Point - Beauty salon

Spravovat kadeřnictví

Průměrná cena

1 007 Kč

350 Kč

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Sokolovská 52, Praha 8, 186 00

info@hairpoint.cz

Není k dispozici

Není k dispozici

Pondělí--:----:--
Úterý--:----:--
Středa--:----:--
Čtvrtek--:----:--
Pátek--:----:--
Sobota--:----:--
Neděle--:----:--
Popis zatím není k dispozici.
Kadeřnictví aktuálně nemá žádné speciální akce.

Doporučovaná kadeřnictví v okolí

Oskar Salon Hair Creation

Salvátorská 1092/10, Praha, 110 00

Tomas Arsov Hair & Beauty Institute

V Jámě 696/2, 110 00 Nové Město

Jana Košumberská- HAIR STUDIO

Sokolovská 184, Praha 8, 180 00

Celkem 7 hodnocení zákazníků

Vynikající střih

Ověřený uživatel, 03.11.2018

Stříhání rychlé a kvalitní, jméno kadeřníka si nepamatuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

Pánský střih hodinu..?

Atten, 19.04.2017

V tomto kadeřnictví jsem byl na doporučení a ačkoliv jsem s výsledkem vlastně spokojený, již sem nepůjdu. Byl jsem u pána jménem David. Rychle pochopil, co po něm chci a pustil se do díla. Vyšel mi vstříc a choval se mile. Jen mu to hrozně dlouho trvalo. Šíleně dlouho. Desetkrát opakoval ty samé kroky a ještě chvíli by mi jezdil strojkem po hlavě a prohobloval by se až k mozku. Já velice oceňuji jeho smysl pro detail a snahu střih dovést do dokonalosti, ale někdy je i příliš péče na škodu. Jestliže se cítíte při stříhání dobře, na čase stráveném v křesle vám nezáleží a líbí se vám, když o vás někdo pečuje, tak doporučuji. Ale pánský stři hodinu..? To snad ne. A cena je docela pálka.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

350 Kč

Jméno kadeřníka: David

Provedené služby: střih

Lenka velmi šikovná kadeřnice

Ošetřovatelka, 10.04.2017

Opět se ráda zastavím na ostříhání. V časové tísni jsem byla obsloužena hned ochotně paní Lenkou, za co jí velmi pěkně děkuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

450 Kč

Jméno kadeřníka: Lenka

Provedené služby: střihmytífoukání

Spokojenost

Helča, 12.09.2016

Kadeřnictví Hair Point navštěvuji již cca 4 roky. Za tu dobu jsem vyzkoušela všechny 3 salóny v Praze. Nejméně spokojená jsem byla na Uhelném trhu - 1krát (špatně udělaný melír, jméno kadeřnice nevím). Spokojená jsem byla v Paláci Koruna - cca 7krát (1krát u Vaška, který se odstěhoval, poté u Martina). Nejvíce spokojená jsem byla v Sokolovské - cca 4krát (3krát u Davida, 1krát u Terezky, když měl David úraz). Oba jsou velmi šikovní a nápadití, mohu doporučit. Blíže hodnotit bych měla spíše Davida, byla jsem u něj vícekrát. Oceňuji zejména jeho pečlivost. Je to sice časově náročnější, ale o to s lepším výsledkem. Vždy se snaží vyhovět mým představám, mám hezký účes, a to i po 3 měsících.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 458 Kč

Jméno kadeřníka: David

Provedené služby: střihmelírmytífoukáníbarvení

Nespokojenost

DanaH, 25.05.2016

Nevím jak obecně, ale kadeřník, ke kterému jsem já osobně byla objednána - (podle účtenky David) - byl velkým zklamáním. Dlouhé čekání, až si kadeřník vyřídí telefonáty a dá si cigáro - já přišla včas. Co se týče vlastního stříhání, tak to byla absolutní katastrofa. To, na čem jsem se s pánem dohodli opravdu v tuto chvíli na hlavě nemám. Vlastně mám na hlavě spíš takovou trochu retro legraci z 80. let. Nechápu, jak tento kadeřník mohl dostat oprávnění starat se někomu o vlasy a inkasovat za to peníze. Ten "účes" vyráběl přes hodinu a pořád zkracoval, prostříhával, až z toho vzniklo něco, co je absolutně příšerné, zejména když se ráno probudíte a je to ještě horší. Nedoporučuji.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

620 Kč

Jméno kadeřníka: Podle účtenky David Plos

Provedené služby: střih

v pořádku

Zákazník, 20.03.2016

Nejdříve k recenzi výše, jelikož znám všechny zaměstnance v daném salónu, tak vím, že tam žádný Michal nepracuje a ani tam nemají nic jako stálou recepční. Jinak prostředí salónu je v normě, jistě by stálo za to, provádět pravidelné úklidy, není hezké koukat na mrtvé mouchy ve světlech, které v poslední době naštěstí zmizely a mám pocit, že ručníky, které používají, taky nejsou každý den úplně čisté. Co se kvality střihu týče, samozřejmě jsou rozdíly mezi jednotlivými kadeřniky, ale nikdy jsem nebyl nespokojen. Nejlepší zkušenost mám z první směny s kadeřnici Zdeňkou z druhé pak kadeřnikem Michalem. Toť vše, snažil jsem se o objektivní hodnocení.

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

800 Kč

Jméno kadeřníka: Zdeňka

Provedené služby: střihmytíbarvení

Hrůza

Klientka, 15.03.2016

Nejhorší kadeřnictví ve kterém jsem v Praze byla. Nepříjemná recepční.Kadeřník Michal hulvát a jeho "výkon" kdy ze mě udělal rezavého flekatého chameleona byl k neuvěření. Na moji písemnou stížnost nikdo nereagoval.Nikdy více!

Kvalita služeb

Přístup kadeřníka

Prostředí

1 500 Kč

Jméno kadeřníka: Michal

Provedené služby: melír

Přidejte hodnocení vaší poslední návštěvy

Vylepšete svou recenzi a vyplňte také doplňující informace